Bezpieczeństwo produktów

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W firmie Adamed dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Jednocześnie w trosce o pacjentów prowadzimy ciągłe monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii, dostarczając również niezbędnych informacji o naszych produktach.

Najważniejszym źródłem wiedzy o leku, korzyściach i zagrożeniach wynikających z podjętej terapii jest lekarz lub farmaceuta oraz informacje zawarte w Ulotce dla Pacjenta i Charakterystyce Produktu Leczniczego.

Dla niektórych leków, w celu zwiększenia bezpieczeństwa ich stosowania, niezbędne jest też opracowanie dodatkowych materiałów, uzupełniających informacje zawarte w Ulotce dla Pacjenta i Charakterystyce Produktu Leczniczego.

W trosce o zdrowie zachęcamy do zapoznania się z materiałami z zakresu bezpieczeństwa stosowania naszych produktów leczniczych, przygotowanymi dla pacjentów lub ich opiekunów oraz dla profesjonalistów medycznych.

W razie wystąpienia działania niepożądanego prosimy o jego zgłoszenie poprzez formularz poniżej.

Jeśli Ty, Twoi bliscy lub pacjenci doświadczyli działań niepożądanych po zażyciu naszych produktów, poinformuj nas o tym.

Materiały dla pacjenta

Materiały dla lekarzy i farmaceutów