CSR

Działania Adamed ponownie wyróżnione w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

25 maja 2022

Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało 20. edycję raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. W tym roku ponownie zostały wyróżnione działania Adamed Pharma. Publikacja jest największym w Polsce przeglądem inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju.

Premiera raportu odbyła się 25 maja podczas 9. Targów CSR – największego w Polsce cyklicznego wydarzenia poświęconego odpowiedzialności biznesu. W tegorocznej edycji zaprezentowano aż 1677 działań podjętych przez 283 firmy. To wzrost o ok. 25 proc. w stosunku do ubiegłego roku i rekord w historii wydawnictwa. W tym, w gronie wyróżnionych, znajduje się 10 dobrych praktyk firmy Adamed Pharma.

W raporcie znaleźć można m.in. takie aktywności Adamed Pharma jak „Akcja Zaproś Szefa na rozmowę rozwojową” z obszaru HR, prowadzona w ramach programu społecznego „Adamed dla Seniora” kampania społeczna „Poznaj Swojego Sąsiada – Seniora”, czy funkcjonująca wewnątrz organizacji i skierowana do Współpracowników firmy akcja promująca profilaktykę: Zdrowie na 5! -. Doceniony został również nasz AdaBot - wirtualny komunikator, który ułatwia znalezienie potrzebnych informacji Współpracownikom oraz wkład w edukację poprzez nasze partnerstwo nad nowymi studiami podyplomowymi w Akademii Pedagogiki Specjalnej

Doceniono również nasze działania poza granicami kraju, a mianowicie akcję prowadzoną w Wietnamie, gdzie Adamed jest partnerem programu Prewencji i Kontroli Chorób Niezakaźnych (NCD) „Dla zdrowia Wietnamczyków”.

Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem na stronie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.