Nagrody i wyróżnienia

Złoty Listek CSR Polityki dla Adamed Pharma

1 czerwca 2022

Adamed Pharma już po raz kolejny został wyróżniony przez redakcję tygodnika „Polityka” za wdrażanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku, na uroczystej gali, która odbyła się 31 maja 2022 roku, firmie został przyznany Złoty Listek CSR Polityki. 

 „Listki CSR Polityki” przyznane zostały w tym roku po raz jedenasty. Redakcja tygodnika „Polityka” przyznaje te wyjątkowe wyróżnienia firmom działającym w Polsce za strategiczne zaangażowanie oraz szczególne osiągnięcia w obszarze zrównoważonego rozwoju. Tegoroczna edycja jak zawsze współorganizowana była przez firmę doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Adamed Pharma odpowiedzialność ma wpisaną w swoje DNA. Działając zgodnie z misją - „Odpowiadamy na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny” - firma nieustannie reaguje na dynamicznie zmieniające się otoczenie. Odpowiedzialność to więc jedna z najważniejszych wartości, którą Adamed kieruje się w swoich działaniach – poprzez wspieranie społeczeństwa w trosce o zdrowie, zapewnienie bezpieczeństwa lekowego i poszukiwanie innowacyjnych terapii, dbanie o otoczenie czy wspieranie młodzieży i popularyzowanie nauki.

Listki CSR Polityki są wręczone od 2011 roku. Przyznawane wyróżnienia to Złote, Srebrne, Brązowe i Zielone Listki.