Wydarzenia

Adamed Expert. Nowy serwis dla lekarzy i farmaceutów

12 lipca 2022

Wystartował nowy portal dla lekarzy i farmaceutów Adamed Expert. Serwis to kompendium aktualnej wiedzy medycznej i merytorycznych treści opracowanych przez najlepszych specjalistów swoich dziedzin medycznych. Bogactwo formatów, personalizacja treści oraz najwyższa jakość treści gwarantują otrzymanie tylko takiej wiedzy, która jest oczekiwana przez użytkowników. Odbiorcy znajdą w nim zarówno artykuły eksperckie, podcasty i materiały video, czy webinary. Trwają prace nad rozbudową serwisu o wersję dedykowaną także bezpośrednio pacjentom.

Medycyna to dziedzina nauki, która cechuje się wyjątkową dynamiką rozwoju i postępem, a co za tym idzie – koniecznością ciągłego dokształcania się przez specjalistów. Adamed Pharma odpowiadając na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny, poszukuje innowacyjnych terapii. Udoskonala istniejące na rynku preparaty i udostępnia je na szeroką skalę. Badania i rozwój są filarami, na których firma opiera swoją działalność. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych działań jest wiedza. Chęć popularyzacji najlepszych standardów medycznych i eksperckiej wiedzy wśród profesjonalistów medycznych oraz w dalszej kolejności pacjentów to idea towarzysząca autorom portalu Adamed Expert www.adamed.expert. To kompendium wiedzy medycznej, które dostępne jest w jednym miejscu, o każdej porze, w dowolnym miejscu, a forma jej prezentacji jest zróżnicowana.

Nowoczesna platforma na bieżąco aktualizowana o wiedzę ekspercką to pomoc i wsparcie dla lekarzy i farmaceutów. To też formuła zgodna z aktualnymi trendami z perspektywy sposobów prezentowania wiedzy: od artykułów eksperckich przez podcasty i materiały video, aż po webinary. Ich autorami są najlepsi specjaliści swoich dziedzin. Rejestracja w Adamed Expert to szereg korzyści: obiektywne, merytoryczne treści oparte na faktach, aktualne wytyczne polskich i zagranicznych towarzystw naukowych, praktyczne wskazówki dotyczące terapii i algorytmów postępowania, wybitni eksperci i lekarze praktycy – całość wolna od reklam odwracających uwagę od meritum.

- Dobrze wiemy, jak istotna jest aktualna i sprawdzona wiedza oraz ciągłe poszerzanie swoich kompetencji. Stąd też przy powstaniu tej platformy współpracowali z nami wybitni eksperci z różnych dziedzin medycyny. To zaowocowało atrakcyjnym i zrozumiałym przekazem przydatnym w codziennej praktyce zawodowej i dbałości o zdrowie pacjentów. Mamy nadzieję, że to łatwo dostępne źródło najnowszej wiedzy, będzie pomocne zarówno dla samych specjalistów, jak i pacjentów czy ich opiekunów – powiedział Grzegorz Firczyk, Digital Marketing & eCommerce Dyrektor.

Na podstronie dedykowanej lekarzom, znajduje się wiedza z zakresu różnych specjalizacji. Wśród dostępnych materiałów są m.in. wytyczne i algorytmy postępowania, opisy przypadków klinicznych, podsumowania konferencji, czy przeglądy badań. Prezentowane treści dopasowane są nie tylko do specjalizacji lekarza, ale również do jego osobistych preferencji dzięki specjalnemu algorytmowi. W części serwisu dedykowanej farmaceutom zalogowani użytkownicy mogą zapoznać się natomiast z materiałami i szkoleniami dotyczącymi praktyki zawodowej, opieki farmaceutycznej, a także zagadnieniami prawnymi. W tej części również algorytm pomoże dopasować treści do preferencji danego użytkownika.

Adamed Pharma oddając platformę dedykowaną lekarzom i farmaceutom, pracuje równocześnie nad podstroną będącą źródłem wiedzy medycznej również dla pacjentów. Mnogość informacji i szerzące się fake newsy sprawiają, że znalezienie rzetelnych i sprawdzonych materiałów jest trudnością. Dlatego też, Adamed chce w ten sposób umożliwić dostęp do wiarygodnej i aktualnej wiedzy medycznej tym użytkownikom Internetu, którzy chcą lepiej zadbać o zdrowie swoje i najbliższych.