CSR

Adamed sponsorem głównym IV Biegu Orła

22 października 2019

W tegorocznym biegu wzięło udział 250 osób. Zbiórka z wydarzenia została przeznaczona na organizację Warsztatów Terapii Zajęciowej w Górkach, które skupiają się na rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych.

„ADAMED – IV Bieg Orła“ obejmował:

• 1928 m – dystans upamiętniający rok odsłonięcia przedwojennego Pomnika Orła w Czosnowie; skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych, biegaczy, chodziarzy oraz osób uprawiających nordic walking
  • 5000 m – bieg klasyfikowany dla kobiet i mężczyzn powyżej 12 roku życia.

W tym roku wyniki przedstawiają się następująco:

• W kategorii mężczyzn pierwszą lokatę zdobył Przemysław Arnold, Starszy Analityk z Obszaru Strategii i Inwestycji firmy Adamed.
  • W kategorii kobiet na pierwszym miejscu znalazła się z Joanna Bieniek-Ugniewska z zespołu SunFit Studio – Nowy Dwór Mazowiecki.
  • Najlepszą drużyną biegu został Obłuski Running Team. Trzecie miejsce należało do zespołu ADAMED PHARMA S.A.

Współorganizatorami IV Biegu Orła była Gmina Czosnów, Fundacja „A Kuku” oraz 27. Czosnowski Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych.

Szczegółowe wyniki oraz czasy w poszczególnych kategoriach dostępne są pod tym linkiem.