Nagrody i wyróżnienia

Adamed dla Seniora z brązową statuetką Złotego Spinacza

12 grudnia 2018

Złote Spinacze zostały rozdane 7 grudnia br. podczas uroczystej gali finałowej konkursu. Jest to najważniejszy plebiscyt branży PR w Polsce, który wyróżnia i nagradza najskuteczniejsze oraz najlepiej prowadzone kampanie. W tym roku wśród nich znalazł się również program społeczny „Adamed dla Seniora”, który został wyróżniony przez jurorów w kategorii sektorowej Medycyna i Zdrowie.

Nagrodę odebrała Larysa Żuchowska, Kierownik ds. Komunikacji Zewnętrznej Adamedu. Statuetka stanowi dowód tego, jak istotne było stworzenie programu społecznego mającego na celu aktywizację seniorów oraz promocję ich zdrowego i aktywnego stylu życia. Dotychczas, firmie Adamed udało się zrealizować działania podczas 25 wydarzeń skierowanych łącznie do 40 tys. seniorów. To blisko 1000 przeprowadzonych bezpłatnych konsultacji z chirurgii naczyniowej, około 2000 przeprowadzonych badań spirometrii, poziomu glukozy czy ciśnienia i wiele innych aktywności na rzecz osób starszych.

W tym roku była to już XVI edycja konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. W tym roku nagrody zostały przyznane w 32 kategoriach konkursowych. Po raz trzeci jurorzy w kategoriach głównych oraz sektorowych mogli przyznać Złote, Srebrne oraz Brązowe Spinacze, a jedną z nich wyróżnili działania firmy Adamed.