CSR

Adamed dla seniora na Międzynarodowym Dniu Osób Starszych

2 października 2017

W strefie Adamed dla Seniora prowadzone były bezpłatne badania neurologiczne, sprawdzające reakcje na bodźce zewnętrzne. Tam również można było zaczerpnąć informacji dot. produktów Grupy Adamed, w tym o nowym kompleksie witaminowym pod nazwą Geriamoc - zawierającym żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, które pomagają w utrzymaniu wydolności fizycznej i wpierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu seniora. Dodatkowo przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości - Glaucart, uczestnicy mieli możliwość doświadczyć procesu progresji jaskry oraz dowiedzieć się jak zadbać o utrzymanie prawidłowego widzenia, dzięki suplementowi diety Lutezan.

W ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla seniorów i nie tylko, wśród nich znalazły się: joga śmiechem, dancing z DJ Wiką, występ laureatów festiwalu piosenki retro im. Mieczysława Fogga oraz pokaz orientalnego tańca w wykonaniu Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+ .

Grupa Adamed już po raz kolejny zaangażowała się w działania na rzecz seniorów. Niedawno ogłoszono wyniki konkursu „Adamed dla Seniora”, w którym trzy zwycięskie organizacje otrzymają dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł na zgłoszony przez siebie projekt. Firma uczestniczyła również w tegorocznej Paradzie Seniorów pod hasłem „Siła Wieku Człowieku” oraz w Dniu Warszawskich UTW na Torze Służewiec. Aktywizacja osób starszych jest dla Grupy Adamed ważnym aspektem, dlatego też z chęcią  angażuje się w wydarzenia pozwalające osobom starszym rozwijać swoje pasje oraz spędzać wspólnie czas w aktywny sposób.

Pod linkiem szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia: https://www.facebook.com/miedzynarodowydzienosobstarszych.