Nagrody i wyróżnienia

Złote Spinacze 2021 wręczone. Adamed nagrodzony w kategorii PR produktu

6 grudnia 2021

Podczas uroczystej gali w dniu 3 grudnia br. zostały wręczone nagrody w konkursie Złote Spinacze. Srebrny Spinacz w kategorii „PR produktu” przyznano Adamed i firmie Labcon za kampanię „Oeparol – dobra kondycja skóry Moc wiesiołka”. Marka Oeparol postawiła na silną komunikację digitalową, w tym komunikację ambasadorską, której twarzą jest Joanna Koroniewska.

„Marka Oeparol to jedna z najlepiej znanych i najdłużej obecnych na rynku marek w kategorii preparatów zawierających olej z nasion wiesiołka. Cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów, którzy sięgają po Oeparol w celu poprawy kondycji skóry i włosów. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, że nasza kampania wśród grona innych bardzo ciekawych kampanii została zauważona i doceniona przez jury największego konkursu PR w Polsce. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w realizację kampanii, bo to dzięki nimi otrzymaliśmy tę nagrodę” – powiedział Grzegorz Firczyk, Dyrektor Marketingu Digital Adamed Pharma S.A.

W tym roku była to już XIX edycja konkursu Złote Spinacze, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Związek Firm Public Relations. Nagrody zostały przyznane w 35 kategoriach konkursowych. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 25 Złotych, 35 Srebrnych oraz 40 Brązowych Spinaczy.