Wydarzenia

Serwis Adamed Expert – kompleksowe kompendium wiedzy dla pacjentów

27 września 2022

Nowoczesny, ekspercki portal wiedzy jest już dostępny dla pacjentów. Adamed Expert to bieżąca wiedza medyczna oraz merytoryczne treści opracowane przez wybitnych specjalistów swoich dziedzin medycznych. Serwis www.adamed.expert to wyjątkowe na rynku, pełne i wartościowe kompendium, skierowane zarówno do pacjentów oraz ich opiekunów, jak i przedstawicieli zawodów medycznych. 

 

Pacjenci często poszukują informacji dotyczących swojego stanu zdrowia lub profilaktyki. Czas pandemii uwidocznił jak wielkie znaczenie ma dostęp do rzetelnych, wiarygodnych informacji medycznych, jednocześnie zaprezentowanych w dostępny i przyjazny sposób. Dlatego zespół Adamed Expert, we współpracy z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach, stworzył opartą o światowe standardy medyczne platformę edukacyjną z treściami dostosowanymi zarówno dla pacjentów, ich opiekunów, farmaceutów, jak i samych lekarzy. Platformę, która w kompleksowy i jasny sposób porusza zagadnienia interesujące pacjentów w Polsce.

 – Dobrze wiemy, jak istotna jest aktualna i sprawdzona wiedza, stąd też przy powstaniu tej platformy współpracowali z nami wybitni eksperci z różnych dziedzin medycyny. Mnogość informacji, ale też szerzące się fake newsy sprawiają, że znalezienie rzetelnych i sprawdzonych materiałów jest trudnością. Adamed chce umożliwić dostęp do wiarygodnej i aktualnej wiedzy medycznej wszystkim, którzy chcą lepiej zadbać o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Sylwia Berdzik-Kalarus, Członek Zarządu Adamed Pharma S.A., Dyrektor ds. Operacji Komercyjnych i Rozwoju Biznesu.

 

Serwis Adamed Expert to aktualna i sprawdzona wiedza medyczna w jednym miejscu. Zakładka Pacjent widoczna jest już na stronie głównej serwisu i nie wymaga logowania. Zawarte treści są przedstawione w różnorodnej formie  -  można odnaleźć zarówno artykuły,  materiały wideo i podcasty – w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Tematem materiałów będą doniesienia medyczne z Polski i ze świata, sprawdzone naukowo informacje o chorobach i dolegliwościach, dietach, zdrowiu psychicznym, życiu intymnym, profilaktyce zdrowotnej czy badaniach lekarskich.

Od wielu lat inicjujemy szereg programów dotyczących profilaktyki zdrowia. Zgodnie z hasłem Adamed dla Rodziny, nasze działania dedykujemy wszystkim pacjentom. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez organizowane w całej Polsce akcje profilaktyczne, badania, czy konsultacje. Platforma Adamed Expert była dla nas naturalnym krokiem, uzupełnieniem dotychczasowych działań. Wierzymy, że inwestycje w edukacje, przynoszą efekty w postaci zaufania społecznego oraz większej świadomości zdrowotnej wśród pacjentów – dodaje Katarzyna Dubno, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Adamed Pharma S.A.

 

Adamed Pharma od lat wspiera zdrowie całych pokoleń szczególnie troszcząc się o rodziny i ich bezpieczeństwo zdrowotne. Poszerzenie treści dostępnych na platformie Adamed Expert o materiały skierowane bezpośrednio do pacjentów i ich opiekunów jest odpowiedzią na oczekiwania społeczne oraz zobowiązaniem firmy do dalszego wspierania polskich pacjentów w trosce o długie życie w dobrym zdrowiu.

Podstrony dedykowane dla pacjentów podobnie jak pozostałe zakładki serwisu, są przyjazne i nowoczesne, a prosta nawigacja z pewnością ułatwi poruszanie się po platformie każdemu użytkownikowi. Zapraszamy do odwiedzenia Adamed Expert.