Wydarzenia

ADAMED PHARMA PARTNEREM GŁÓWNYM 32. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY w Pabianicach! Gramy Razem!

25 stycznia 2024

Adamed Pharma jako firma odpowiedzialna społecznie, której misją jest odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny, od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już w najbliższą niedzielę 28.01 jako partner główny finału w Pabianicach, zapraszamy do strefy zdrowia Głęboki Oddech oraz uczestnictwa w licznych atrakcjach, jakie odbędą się na terenie Centrum Handlowego Tkalnia w Pabianicach.

W tym roku działamy wspólnie z WOŚP pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i młodzieży!". Jest to cel wyjątkowo bliski Adamed Pharma. Pulmonologia to bowiem ważny obszar terapeutyczny, którym zajmujemy się od ponad 20 lat. Poza dostarczamy terapii pacjentom z astmą i przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POCHP), aktywnie edukujemy w zakresie koordynowanej opieki pulmonologicznej, a także prowadzimy program społeczny Głęboki Oddech, którego głównym celem jest budowanie świadomości społecznej na temat przyczyn i skutków chorób płuc.

Zapraszamy do odwiedzenia Strefy Zdrowia Głęboki Oddech w godzinach 12:00-19:00 w CH Tkalnia stoisko B6 , gdzie na uczestników czekają:  

  • bezpłatne badania spirometryczne, 
  • badania możliwości oddechowych,
  • pełna analiza wyników,
  • konsultacje lekarza pulmonologa,
  • ćwiczenia rehabilitacji oddechowej – również po COVID-19,
  • niespodzianki dla uczestników: urządzenia do rehabilitacji oddechowej, atrakcje dla najmłodszych.

Polecamy także spotkania z ekspertami i naszymi Współpracownikami na Małej Scenie w CH Tkalnia: 

  • O 16:00 rozmowa z Pauliną Pietrzak – Młodszą Kierowniczką Produktu działu pulmonologicznego w Adamed Pharma o stanie płuc Polaków po pandemii, działaniach profilaktycznych oraz prostych ćwiczeniach oddechowych.
  • O 16:30 rozmowa z Lucyną Kicińską – Terapeutką narracyjną, suicydolożką, która w ramach programu Wspierająca Szkoła opowie o zapobieganiu kryzysom psychicznym u dzieci i młodzieży oraz sposobach reakcji, kiedy przyjdzie nam się z nimi zmierzyć.
  • O 17:30 rozmowa z fascynującymi ludźmi, Współpracownikami Adamed Pharma o ich pasjach oraz występ Adamed Band.

Rozmowy moderować będą Michał Pietrzak, Inżynier Produkcji, szef Sztabu WOŚP w Pabianicach, Agnieszka Rejer-Mellin, Kierowniczka Komunikacji Zewnętrznej i Zaangażowania Społecznego Adamed Pharma oraz Patrycja Soja, Kierowniczka Komunikacji Wewnętrznej i EB Adamed Pharma S.A.

Do godziny 17:00 trwać będzie konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym Voucher na usługi Enel-Sport w wysokości 1 000 zł oraz Nebulizatory Air Pro.

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

 

Zadbajmy razem o swoje płuca! 

 

REGULAMIN KONKURSU „GRAMY RAZEM Z WOŚP” (pobierz)