CSR

VI Mistrzostwa Narciarskie Grupy Adamed

26 stycznia 2015

Na tegoroczne zawody do Białki Tatrzańskiej przyjechało 115 współpracowników Grupy Adamed, by wziąć udział w zmaganiach narciarskich lub dopingować kolegów i koleżanki z firmy.

Trening dla wszystkich rozpoczął się w sobotę rano, do niedzielnych przejazdów kwalifikacyjnych przystąpiło ostatecznie 64 zawodników.  Spośród 20 zakwalifikowanych kobiet, zawody wygrała Monika Kaszek-Hurnik, drugie miejsce zajęła Oliwia Mokrus-Żebrowska, a na trzeciej pozycji uplasowała się Arletta Stasiak. Wśród finałowej dwudziestki mężczyzn, już po raz szósty najlepszy okazał się Piotr Ruman, drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Kamil Lasok oraz Jacek Warchoł.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy! Dziękujemy także Arturowi Haberowi, czternastokrotnemu Mistrzowi Polski w Konkurencjach Alpejskich za profesjonalne wsparcie trenerskie! Drużynie Ski Team Adamed Group życzymy wielu sukcesów podczas marcowych XIV Mistrzostw Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim, które odbędą się w Krynicy-Zdroju.