Nagrody i wyróżnienia

Program ADAMED SmartUP nominowany do nagrody EMEA SABRE Awards 2017

25 kwietnia 2017

ADAMED SmartUP to unikalny w skali Polski projekt naukowo-edukacyjny. Mający na celu  popularyzację nauk ścisłych i przyrodniczych oraz wsparcie rozwoju pasji i zainteresowań szczególnie uzdolnionej młodzieży. Podstawą projektu jest platforma internetowa www.adamedsmartup.pl oraz program stypendialny składający się z innowacyjnego obozu naukowego, cyklu indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz wsparcia finansowego dla najlepszych uczestników.

Okazuje się, że innowacyjność programu ADAMED SmartUP została dostrzeżona i doceniona także za granicą. Organizacja The Holmes Report zajmująca się gromadzeniem i wymianą wiedzy z zakresu PR-u i komunikacji, postanowiła wyróżnić Program w swoim corocznym plebiscycie EMEA SABRE Awards. ADAMED SmartUP został nominowany do tej prestiżowej nagrody w kategorii Corporate Social Responsibility - społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przy przyznawaniu wyróżnień The Holmes Report stosuje podział świata na regiony. Do tegorocznej, 13 już edycji plebiscytu z całego obszaru EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki) zgłosiło się ponad 2,4 tys. firm i organizacji. Do finału jury złożone z międzynarodowych ekspertów zakwalifikowało siedem polskich projektów.

Laureaci plebiscytu EMEA SABRE Awards 2017 ogłoszeni zostaną w Londynie 23 maja.

Informacje o jego wynikach znajdą się na fanpage’u ADAMED SmartUP.