Wydarzenia

Nowe biuro Adamed w Uzbekistanie otwarte

14 listopada 2022

Na początku października, w Taszkiencie, oficjalnie otwarto biuro firmy Adamed, w nowej lokalizacji. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele dyplomacji, administracji publicznej oraz świata akademickiego. Nowa siedziba symbolizuje wzrost i rozwój Adamed na tamtejszym rynku.

Azja Centralna jest istotnym kierunkiem rozwoju i ekspansji zagranicznej dla Adamed Pharma. Firma, przez swoje przedstawicielstwo obecna jest w Uzbekistanie od 2020 roku i nieustannie rozwija się tym regionie. Kolejnym krokiem rozwoju była zmiana lokalizacji biura związana z konsekwentną realizacją planu wzrostu na terenie Azji.

- To bardzo ważny dzień dla całej społeczności Adamed. Otwarcie nowego biura w Uzbekistanie to kamień milowy w budowaniu naszej pozycji na tym rynku, również w perspektywie przyszłych inwestycji. Planujemy poszerzenie naszego portfolio oferowanych produktów o 20 nowych, innowacyjnych pozycji kardiologicznych w tym regionie. To nasza odpowiedź, a zarazem wsparcie dla pacjentów i lekarzy w walce z chorobami kardiologicznymi. To krok na rzecz długotrwałej i efektywnej współpracy między Polską a Uzbekistanem w zakresie realizowania polityki lekowej opartej na bezpieczeństwie i innowacyjności – powiedziała Sylwia Berdzik-Kalarus, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Operacji Komercyjnych i Rozwoju Biznesu w Adamed Pharma S.A.

W uroczystości brał udział Ambasador RP w Uzbekistanie i Tadżykistanie Radosław Gruk, który wspólnie z przedstawicielami firmy dokonał oficjalnego otwarcia nowej siedziby.

 

Nowsze
Nagrody i wyróżnienia
21 listopada 2022
Starsze
Wydarzenia
3 listopada 2022