Wydarzenia

Mistrzowie Polski w Narciarstwie Alpejskim!

9 marca 2015

W prestiżowej konkurencji Power Race nasza drużyna w składzie: Monika Kaszek-Hurnik, Arletta Stasiak, Kamil Lasok, Jacek Warchoł, Michał Wieczorek oraz Piotr Ruman, dzięki bezbłędnej jeździe przez siedem kolejnych przejazdów, wywalczyła zasłużone zwycięstwo,   pokonując w finale zespół Polpharmy (II miejsce). Trzecie miejsce zajęła firma Sandoz.

Mistrzem Polski Firm Farmaceutycznych w kategorii slalom gigant mężczyzn indywidualny został nasz Alpejczyk Piotr Ruman, który pokonał około 100 konkurentów.

Ponadto nasza drużyna w składzie: Monika Kaszek-Hurnik, Kamil Lasok, Michał Wieczorek, Piotr Ruman  zajęła III miejsce w konkurencji Team Spirit (jeden przejazd na czas). Wyprzedzili nas jedynie zawodnicy Polpharmy i Tevy.

W konkurencji Vip Race srebrną medalistką została Karolina Czekaj, a Małgorzata Adamkiewicz zdobyła brązowy medal.

Były to najlepsze mistrzostwa w historii narciarskich zmagań sportowych Grupy Adamed. Upór, determinacja, walka do końca oraz wiara w zespół pokazały, że umiemy zwyciężać. Jesteśmy dumni z Naszej Reprezentacji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom!