Nagrody i wyróżnienia

Larysa Żuchowska z wyróżnieniem w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny"

14 stycznia 2019

Wyróżnienie przyznano za program społeczny Adamed dla Seniora – stworzony w celu aktywizacji seniorów i ich zdrowego trybu życia. Jury doceniło sprostanie wyzwaniu, jakim jest dotarcie do grupy docelowej, która w dużej mierze jest dotknięta wykluczeniem cyfrowym. W programie Adamed dla Seniora promocja skupiła się bowiem na współpracy z mediami tradycyjnymi, udziale w licznych imprezach plenerowych oraz współpracą z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.

 W kategorii "Lider Roku 2018 w Ochronie Zdrowia – media i PR" wyróżnienia trafiły także w ręce redaktor Karoliny Kowalskiej z "Rzeczpospolitej" oraz redaktor Aleksandry Rudnickiej z "Głosu Pacjenta Onkologicznego". Pierwsze miejsce zajęło stowarzyszenie "Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia".

 Konkurs „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” organizowany jest przez Wydawnictwo Termedia i redakcję "Menedżera Zdrowia”. od 2000 r. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się na polu polskiej medycyny.