Wydarzenia

Inauguracja programu Ambasador Grupy Adamed

2 marca 2015

Ambasadorowie Grupy Adamed, to studenci farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także biotechnologii Politechniki Warszawskiej i Łódzkiej, którzy poprzez współpracę z firmą będą jej przedstawicielami na swoich uczelniach.

Podczas spotkania inauguracyjnego młodzi Ambasadorowie mieli możliwość dokładnego poznania misji, wartości oraz historii firmy. Zwiedzili Centrum Produkcyjno-Logistyczne Grupy Adamed w Pabianicach, a także poznali ekspertów firmy.

Bycie Ambasadorem Grupy Adamed jest doskonałą okazją do zderzenia wiedzy teoretycznej z praktyką funkcjonowania firmy farmaceutycznej. Młodzi ludzie mają również możliwość wdrożenia własnych pomysłów oraz inicjatyw związanych z promocją Programów Praktyk Letnich oraz Staży- tłumaczy Tomasz Krzak, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Grupy Adamed.

Udział w programie jest doskonałą okazją dla studentów, by mogli połączyć swoje zainteresowania i zdobywaną wiedzę z doświadczeniem firmy farmaceutycznej, stawiającej duży nacisk na działania w obszarze badań i rozwoju. W Grupie Adamed niezwykle istotny jest potencjał młodych ludzi, ich zaangażowanie, chęć do nauki i otwartość na świat. Inwestycja w młode, zdolne osoby jest bowiem inwestycją w przyszłość polskiej innowacyjnej gospodarki. 

Starsze
Nagrody i wyróżnienia
20 lutego 2015