Wydarzenia

Impact’19 w Krakowie

27 maja 2019

Tematami wiodącymi dwudniowego spotkania (21-22 maja br.) były nowe technologie i innowacje w gospodarce. Wykłady i prezentacje ponad 250 prelegentów skupiały się na gospodarce przyszłości, sposobach wdrożenia nowych idei biznesowych, czy łączeniu technologicznego know-how z najlepszymi praktykami biznesowymi. 

Popularnością wśród uczestników cieszyły się również mniej formalne spotkania organizowane przez partnerów Impact’19. Marcin Szczeciński, menedżer inwestycyjny firmy Adamed, wziął udział w Impact Link, spotkaniu przedstawicieli biznesu z twórcami startupów. Podczas krótkich rozmów prowadzonych w formule "1:1" twórcy nowatorskich projektów mieli szansę na zaprezentowanie swoich projektów przedstawicielowi Adamedu.
Firma Adamed – jeden z liderów polskiej innowacji – od lat wspiera rodzime startupy, dzieląc się zdobytym przez lata doświadczeniem i wiedzą. Firma aktywnie działa m.in. w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE, gdzie wspiera najbardziej innowacyjne startupy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej i pomaga otworzyć im drzwi do sukcesu.

Więcej informacji o konferencji Impact’19 znajduje się na stronie www.impactcee.com.