Adamed dla Seniora

„Historie Seniorów” – 2018

15 czerwca 2018

Grupa docelowa:

Konkurs skierowany był do wszystkich Seniorów prowadzących aktywny tryb życia.

Zasady:

Aby wziąć w nim udział wystarczyło wypełnić formularz dostępny na stronie www.adameddlaSeniora.pl/konkurs oraz przesłać zgłoszenie zawierające zwięzły opis własnej historii oraz zdjęcie.

Seniorzy biorący udział w konkursie nadsyłali relacje z podróży, wakacji spędzonych z wnukami, aktywności realizowanych w ramach stowarzyszeń Senioralnych, czy samodzielnych inicjatyw pozwalających pomimo dojrzałego wieku rozwijać własne zainteresowania i w pełni cieszyć się z każdego dnia.

Cel:

Konkurs powstał z chęci zachęcenia tych Seniorów, którzy do tej pory nie rozwijali własnych pasji, do zainspirowania się historiami innych oraz zmiany stylu życia.

Nagrody:

Po długich i żarliwych dyskusjach Jury Konkursu wybrało najbardziej inspirujące do aktywności historie Seniorów spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac konkursowych.

Przy wyborze laureatów, Jury wzięło pod uwagę kryteria, takie jak kreatywność autora, oryginalność czy inspirujący innych Seniorów charakter materiału.

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne w wysokości: 1500 zł – 1 miejsce, 1000 zł – 2 miejsce, 800 zł – 3 miejsce. Wybrani autorzy zostaną zaproszeni do współpracy przy tworzeniu nowopowstającego bloga Senioralnego związanego z aktywnością Seniorów.

Zwycięzcy:

Chcielibyśmy podziękować za wszystkie zgłoszenia, które są dla nas niezwykle cenne – gdyż każde z nich jest dowodem na to, że można być aktywnym i szczęśliwym niezależnie od wieku. Szczególnie chcielibyśmy pogratulować Laureatom, którymi zostali:

Pani Grażyna Trautsolt – 1 miejsce

Pani Maria Kula – 2 miejsce

Pan Zbigniew Klatka – 3 miejsce