CSR

Grupa Adamed prezentuje kolejny raport społecznej odpowiedzialności biznesu

1 marca 2018

Grupa Adamed jest dziś jedną z czołowych firm farmaceutycznych w kraju oraz prężnie rozwija się na ryku międzynarodowym. Przykłada ogromną wagę, by jej wpływ na gospodarkę, środowisko i społeczeństwo był przemyślany i odpowiedziany – to nigdy nie kończące się zobowiązanie.

Grupa Adamed to strategiczny partner w rozwoju polskiej gospodarki. Według analizy przeprowadzonej przez firmę Deloitte, każde 7 zł wartości dodanej w Grupie Adamed kreuje ponad 5 zł w innych branżach. Całkowity wpływ na gospodarkę został przez specjalistów oceniony na 1,1 mld zł. To równowartość blisko dwuletnich wydatków NFZ na leki w chemioterapii.

Grupa Adamed na pierwszym miejscu stawia zawsze ludzi i ich potrzeby – zarówno pacjentów jak i współpracowników – bo to właśnie oni tworzą wartość firmy. Firma inspiruje szereg kampanii edukacyjnych, promuje polską przedsiębiorczość oraz pomaga w rozwoju naukowym najzdolniejszej młodzieży.

Zachęcamy do lektury raportu, zawierającego podsumowanie wszystkich naszych działań i wysiłków w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zobacz Raport CSR 2016