CSR

Grupa Adamed Partnerem Edukacyjnym programu „Otwórz oczy na Pacjenta”

21 marca 2017

Projekt edukacyjny „Otwórz oczy na Pacjenta” skierowany do lekarzy okulistów oraz rezydentów ma na celu rozwinąć umiejętności ich komunikacji z pacjentami oraz budowania z nimi relacji wspomagającej proces leczenia. Organizowany jest on przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. Grupa Adamed została Partnerem Edukacyjnym obecnej edycji programu, która potrwa do 6 marca 2018 r. W ramach szkolenia opublikowanych zostanie 10 videocastów przygotowanych przez psycholog Annę Kędzierską, która udowodni m.in. jak dobra relacja z pacjentem wpływa na skuteczność leczenia.

W codziennej praktyce lekarskiej komunikacja ma szczególne znaczenie. Niewielu lekarzy zdaje sobie sprawę, że kluczem do trafnej diagnozy i skutecznej terapii jest skuteczna komunikacja. Otwórzmy oczy na pacjenta i nauczmy się budować z nim relację – radzi prof. dr hab. n. med. Iwona Grabska-Liberek, prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Grupa Adamed celem dzielenia się ekspercką wiedzą naukową stworzyła także platformę adamed.expert, na której znaleźć można wiele informacji oraz porad na temat zdrowia i profilaktyki, w tym związanej z okulistyką. Firma wśród bogatej oferty w swoim portfolio posiada również produkty pozwalające dbać o wzrok i prawidłowe funkcjonowanie powierzchni gałki ocznej min. preparaty nawilżające, odżywiające, regenerujące i ochronne krople (Hialeye) oraz suplementy diety (Lutezan).

Więcej informacji na http://pto.com.pl/edukacja/programy-edukacyjne/otworz-oczy-na-pacjenta.