Nagrody i wyróżnienia

Adamed wśród nominowanych do tytułu “Inwestor bez granic”

12 kwietnia 2019

Oprócz Adamedu, w gronie nominowanych znalazły się firmy m.in. z branży spożywczej, chemicznej, budowlanej i sektora zbrojeniowego. Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP. Kandydatów do wyróżnień typowali przedstawiciele środowiska biznesu, samorządu gospodarczego, agencji i instytucji rządowych.

Adamed znaczy ekspansja

Fakt, że Adamed znalazł się w gronie najskuteczniejszych polskich inwestorów, to kolejne uznanie dla firmy i docenienie jej konsekwencji we wzmacnianiu pozycji na rynkach zagranicznych. Obecnie produkty Adamedu są dostępne już na 6 kontynentach, w 69 krajach na całym świecie. Firma może się również pochwalić 8 przedstawicielstwami zagranicznymi – w Hiszpanii, Rosji, Czechach, Słowacji, Wietnamie, Kazachstanie, Uzbekistanie oraz na Ukrainie. W planach są kolejne – we Włoszech oraz w Niemczech.

“Inwestor bez granic” to tytuł dla firm, które poszerzają horyzonty polskiej gospodarki i budują jej markę w świecie.  Adamed konsekwentnie realizuje strategię globalizacji, czego wyrazem było  min. przejęcie pakietu większościowego jednej z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych w Wietnamie –  Dat Vi Phu.