Wydarzenia

Adamed na II Forum Wizja Rozwoju

27 czerwca 2019

Podczas uroczystej Gali Kapituła przyznała nagrody gospodarcze. Wyróżnieniem specjalnym w kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu” po raz drugi z rzędu została nagrodzona firma Adamed. Jury doceniło zaangażowanie Adamedu w działalność charytatywną, prospołeczną i ekologiczną.

Ponadto, Robert Wiśniewski, Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych, wziął udział w trzech panelach dyskusyjnych m.in. o krajowych osiągnięciach w biotechnologii, dostępie polskich pacjentów do najnowocześniejszej infrastruktury i sprzętu medycznego oraz kierunkach rozwoju tzw. „srebrnej gospodarki” ukierunkowanej na potrzeby Seniorów. 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Wizja Rozwoju, ustanowiona w celu wspierania i promocji działalności innowacyjnej w polskiej gospodarce. Forum, pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, koncentruje się na najważniejszych wyzwaniach stojących obecnie przed rodzimą gospodarką: od innowacji, poprzez elektromobilność, energetykę i automatyzację przedsiębiorstw po społeczną odpowiedzialność biznesu. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział 5 tys. uczestników i 500 ekspertów uczestniczących w kilkunastu blokach tematycznych.

Więcej informacji o Forum Wizja Rozwoju znajduje się na stronie: https://wizjarozwoju.pl