Wydarzenia

Adamed na e-m@arketing Strategies for Pharma

4 grudnia 2019

Przedstawiciele Adamedu aktywnie wzięli udział w X edycji konferencji e-m@arketing Strategies for Pharma, która w dniach 21-22 listopada br. odbyła się w Warszawie.

Pierwszego dnia konferencji Zofia Ignatowicz, Compliance Manager w Adamedzie poprowadziła warsztat pt. „Dlaczego Complianace szuka dziury w całym, czyli kilka słów o sprawnej współpracy marketingu z compliance”.

- Wraz z jego uczestnikami warsztatu staraliśmy się zrozumieć różne perspektywy, z jakich patrzą na firmę i jej cele biznesowe, przedstawiciele działów compliance i marketingu. Rozmawialiśmy również o tym, co nam utrudnia współpracę, a co może ją ułatwić i usprawnić – mówi Zofia Ignatowicz.

Grzegorz Gołaszewski, Businness Unit Manager w Adamedzie poprowadził sesję poświęconą najlepszym praktykom związanym z zarządzaniem pracownikami, ze szczególnym uwzględnieniem codziennej pracy z talentami. Bazując na swoim 13-letnim doświadczeniu w zarządzaniu, podał przykłady kilkunastu praktyk, które na różnym etapie rozwoju zbliżają pracowników do osiągnięcia sukcesów zawodowych. Podał również najczęstsze błędy popełniane przez menagerów.

- Do opisu poszczególnych przypadków wykorzystałem m.in. model przywództwa sytuacyjnego Herseya-Blancharda, pokazując jego najlepsze zastosowania, jak i złe interpretacje, które pchają osoby zarządzające w ślepy zaułek – dodaje Grzegorz Gołaszewski.

E-m@rketing Strategies for Pharma to coroczna konferencja, której celem jest wymiana doświadczeń oraz możliwość skonfrontowania różnych punktów widzenia z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się planowaniem i wdrażaniem strategii marketingowych w farmacji. Głównym tematem tegorocznej X edycji była analiza narzędzi digital i innowacyjnych rozwiązań, które mają na celu optymalizację procesów tworzenia kampanii oraz poprawę ich efektywności. Więcej informacji na www.emarketing-pharma.pl

Starsze
Rozwój i innowacje
29 listopada 2019