Wydarzenia

Adamed na debacie w Microsoft Technology Center

5 grudnia 2019

28 listopada br. Bartłomiej Rodawski, Dyrektor Operacyjny Adamedu wziął udział w debacie na temat przyszłości sektora farmaceutycznego, która odbywała się w ramach Microsoft Technology Day.

Podczas dyskusji poruszono zagadnienia sposobów dotarcia oraz obsługi klienta. Omawiano wpływ regulacji prawnych na możliwości digitalizacji i automatyzacji farmaceutycznego łańcucha wartości, jak również budowano scenariusze rozwoju farmacji.

Głównym celem spotkania było przedstawienie rozwiązań technologicznych Microsoft, które wykorzystywane są również w Adamedzie m.in. platforma Azure do gromadzenia danych, usługa Power BI dla analityków oraz Microsoft Teams jako główne narzędzie do komunikacji między Współpracownikami.

Wydarzenie zostało zorganizowane w warszawskim Microsoft Technology Center (MTC) - pierwszym tego typu miejscu w Europie Centralnej i 46 na świecie. To właśnie w tym miejscu liderzy biznesu wspólnie z ekspertami technicznymi MTC mogą współtworzyć, testować, rozwijać, a następnie wdrażać w swoich firmach transformacyjne rozwiązania oparte o najnowsze technologie, takie jak chmura, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy Internet rzeczy.