CSR

Adamed dla Seniora Partnerem Strategicznym na V Paradzie Seniorów

20 sierpnia 2018

Wspólne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 12:00 przy Rondzie de Gaulle’a, skąd około 14 000 Seniorów pokonało pełną pozytywnych emocji trasę  w kierunku Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie do wieczora Seniorzy spędzali wspólnie czas w ramach Pikniku Pokoleń. 

Wyjście na ulice Warszawy to symboliczna prezentacja rosnącej grupy osób starszych – próba pokazania energii, potencjału i twórczości seniorów, ale również problemów i postulatów reprezentantów tej grupy.  Z przygotowanych przez Adamed dla Seniora bezpłatnych badań spirometrii, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia skorzystało kilkaset osób. O godzinie 13:30 Adamed zaprosił wszystkich, przed główną scenę, na wspólny trening nordic walking. Następnie odbywały się indywidualne konsultacje prowadzone przez profesjonalnych trenerów, w trakcie których Seniorzy zapoznawali się z techniką  uprawiania tego sportu. Na stoisku Adamedu dla Seniora przez cały dzień można było zasięgnąć informacji nt. produktów Adamedu, m.in. Geriamocy, która była partnerem produktowym wydarzenia. 

Ideą Parady Seniorów było stworzenie wydarzenia dedykowanego osobom starszym oraz zapewnienie atrakcji zgodnych z ich potrzebami i oczekiwaniami. Tak też było i w tym roku – świetne koncerty, największa w Polsce Potańcówka Międzypokoleniowa pod wodzą DJ Wiki i DJ Krisa, liczne warsztaty, czy panele dyskusyjne w udziałem gwiazd. 

Adamed z myślą o Seniorach organizuje szereg działań. Jednym z nich jest konkurs „Historie Seniorów”. Skierowany jest on do wszystkich Seniorów prowadzących aktywny tryb życia. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.adameddlaseniora.pl/konkurs oraz przesłać zgłoszenie.