Wydarzenia

Nowe miejsca pracy w Pabianicach. Zapraszamy na Dni Otwarte - Adamed Pharma rekrutuje

3 lipca 2023

Adamed Pharma poszukuje nowych pracowników do nowoczesnego Centrum Produkcyjno-Logistycznego w Pabianicach. Podczas dwóch Dni Otwartych, które odbędą się 8 i 15 lipca wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się i zobaczyć, na czym polega praca w jednej z największych firm farmaceutyczno-biotechnologicznych.

Adamed Pharma to firma zatrudniająca obecnie ponad 2700 Współpracowników w kraju i za granicą. Organizacja z uwagi na skalę i zasięg działania prowadzi stały nabór na wiele różnorodnych stanowisk, od pracowników produkcyjnych, laboratoryjnych, aż po stanowiska managerskie. Aktualnie najwięcej otwartych procesów rekrutacyjnych jest w obszarze produkcji na stanowisku Operatora Maszyn do fabryki w Pabianicach i Ksawerowie. To aż czterdzieści nowych miejsc pracy. Firma zatrudni także Analityków Jakości, Automatyków, Mechaników i Magazynierów.

Podczas Dni Otwartych, w dwie pierwsze soboty lipca między 10:00 a 14:00 w Centrum Produkcyjno-Logistycznym w Pabianicach przy ul. Piłsudskiego 5, chętni będą mogli poznać aktualne oferty pracy i porozmawiać o warunkach zatrudnienia. Możliwość zwiedzania fabryki i magazynu przybliży natomiast specyfikę codziennej pracy. Podczas wydarzenia dostępne będą także dodatkowe atrakcje, takie jak bezpłatne badania ciśnienia krwi oraz konkursy z nagrodami.

Adamed zapewnia bezpłatny transport do pracy z wielu okolicznych miejscowości, a także oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz najlepszy pakiet benefitów pozapłacowych dla pracownika i jego rodziny.

- Naszym Współpracownikom oferujemy bezpłatny transport do i z pracy, premie miesięczne, bezpłatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, a także kafeterię benefitów dla pracownika i jego rodziny. Dbamy o to, aby nasza oferta pracy była konkurencyjna. W kwietniu bieżącego roku Adamed zajął 1. miejsce wśród pracodawców branży farmaceutyczno - biotechnologicznej w prestiżowym Rankingu Forbes Polska: Poland’s Best Employers 2023 – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2023. To wyróżnienie jest dowodem naszego zaangażowania w budowaniu przyjaznego, bezpiecznego i angażującego środowiska pracy, dlatego tym bardziej zachęcam do zapoznania się z naszymi ofertami pracy podczas Dni Otwartych  – mówi Tomasz Krzak, Członek Zarządu Adamed Pharma S.A., Dyrektor Rozwoju Ludzi, Kultury i Organizacji. 

 

Centrum Produkcyjno-Logistyczne Adamed tworzą dwa zakłady produkcyjne – w Ksawerowie i Pabianicach. Zaawansowane systemy kontroli, najnowsze rozwiązania technologiczne oraz kompetencje Współpracowników są gwarancją najwyższej jakości wytwarzanych leków. Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia do produkcji i pakowania tabletek. Znajduje się w nim również zamknięta strefa do produkcji leków sterydowych i onkologicznych, wraz z niezbędnym zapleczem technologicznym.

Trwająca rozbudowa Centrum Produkcyjno-Logistycznego jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju Adamed Pharma. Inwestycja, której koszt przekroczy 300 mln zł, przyniesie zwiększenie mocy i możliwości produkcyjnych oraz zdolności magazynowych, a także digitalizację procesów logistycznych, produkcyjnych i jakościowych. Dzięki tej inwestycji firma zwiększy bezpieczeństwo lekowe polskich pacjentów. Poprzez rozwój zakładu w Pabianicach, Adamed podniesie bowiem swoje zdolności produkcyjne z 2 mld tabletek produkowanych w 2020 roku do 4 mld w 2027 roku oraz zwiększy poziom automatyzacji i robotyzacji procesów.