CSR

Adamed Pharma kolejny raz diamentowym sponsorem Dni Pabianic

20 września 2023

W pierwszy weekend września w Pabianicach, razem z naszymi Współpracownikami, ich rodzinami i mieszkańcami Pabianic po raz kolejny obchodziliśmy święto Miasta. Podczas dwóch dni wydarzenia na uczestników czekało wiele atrakcji skierowanych do całych rodzin, w tym strefa zdrowia przygotowana przez Adamed Pharma. W tym roku podczas obchodów przeprowadziliśmy ponad 1000 badań i konsultacji.

- Pabianice to strategiczna lokalizacja dla Adamed. Cieszymy się, że jako Diamentowy Sponsor 45. Dni Pabianic mogliśmy nie tylko dołączyć się do obchodów dni miasta, ale również ponownie wesprzeć lokalną społeczność. Szerząc ideę profilaktyki i dbania o zdrowie dać mieszkańcom Pabianic możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych” – mówił Sebastian Grabowicz, Dyrektor Technologii i Doskonalenia Procesów Adamed Pharma S.A. podczas obchodów Dni Pabianic.

Adamed Pharma jako firma dbająca o swoich Współpracowników i zaangażowana w życie lokalnej społeczności od lat współpracuje z Urzędem Miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury wspierając tym samym różnorodne inicjatywy skierowane do mieszkańców. Nasze działania od lat skupiają się wokół inicjatyw prozdrowotnych, dotyczących profilaktyki, edukacji z zakresu zdrowego stylu życia, a także umożliwienia dostępu do bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. Dlatego też kolejny rok z rzędu, podczas Dni Pabianic udostępniliśmy strefę Adamed, gdzie chętne osoby mogły wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Były to m.in. spirometria, pomiar ciśnienia krwi tętniczej czy podstawowe badania krwi takie jak lipidogram oraz glukoza, a także skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Wszystkie usługi diagnostyczne wykonywane były pod profesjonalnym nadzorem specjalistów w danej dziedzinie: lekarzy lub zespołu pielęgniarskiego.

Główną atrakcją tegorocznych Dni Pabianic były koncerty znanych i lubianych artystów polskiej sceny muzycznej". Nie zabrakło również występów lokalnych artystów oraz wesołego miasteczka, a także licznych atrakcji dla każdej grupy wiekowej.