Wydarzenia

Adamed uczestnikiem Polsko - Izraelskiego Forum Gospodarczego

24 marca 2021

Marcin Celejewski, Członek Zarządu Adamed Pharma S.A., Dyrektor ds. Nowatorskich Projektów Biznesowych był jednym z prelegentów podczas Polsko - Izraelskiego Forum Gospodarczego, które odbyło się 23 marca.

Przedstawiciel Adamedu wziął udział w sesji poświęconej telemedycynie.

W swoim wystąpieniu Marcin Celejewski podkreślił potencjał telemedycyny i zadeklarował gotowość Adamedu do współpracy z najlepszymi w tej dziedzinie:

Nie ma drugiego miejsca na świecie z tak dobrze rozwiniętą opieką zdrowotną, cyfryzacją i zaawansowaną sztuczną inteligencją jak Izrael. W cyfrowym świecie nie ma granic, więc myślę że możemy współpracować zarówno z dużymi, jak i z małymi firmami, wszędzie tam, gdzie widzimy wartość dla pacjenta, firmy i systemu. Ważne aby zrozumieć, że telemedycyna to system, a nie tylko teleporady czy inna forma wirtualnego kontaktu.

Polsko - Izraelskie Forum Gospodarcze to wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele biznesu z obu krajów. Forum jest doskonałą okazją dla firm do nawiązania relacji, wymiany doświadczeń oraz omówienia szans biznesowych. W tym roku szczególną uwagę poświęcono polsko-izraelskiej współpracy w obszarach cyberbezpieczeństwa, technologii finansowych i telemedycyny.

Z powodu pandemii całe wydarzenie odbyło się w formie zdalnej.

Organizatorami Polsko - Izraelskiego Forum Gospodarczego są: Ambasada Izraela i Polska Rada Biznesu.