CSR

V Mistrzostwa Narciarskie Grupy Adamed

11 lutego 2014

Tegorocznym zawodom, mimo trudnych warunków narciarskich, sprzyjała bardzo dobra pogoda. W mistrzostwach o Puchar Grupy Adamed uczestniczyło blisko 60 osób. W kategorii kobiet, wśród 20 startujących zawodniczek, zwyciężyła debiutująca Agnieszka Kulińska. Drugie miejsce – podobnie jak w ubiegłym roku – zajęła Oliwia Mokrus-Żebrowska, a trzecie – Barbara Obcowska. Wśród mężczyzn startowało łącznie 38 zawodników. Pierwsze miejsce, już piąty raz z rzędu zajął Piotr Ruman, nie poddając się presji wicemistrza Michała Wieczorka. Na podium stanął również Jacek Warchoł, który zajął trzecią lokatę.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping. Drużynie Adamed Ski Team życzymy również wielu sukcesów podczas zbliżających się XIII Mistrzostw Polski Firm Farmaceutycznych, które odbędą się 6-9 marca b.r. w Krynicy Zdroju.