CSR

Potrójne mistrzostwo teamu kolarskiego Adamed

18 czerwca 2013

Kolarski team Grupy Adamed – w składzie: Marian Omiotek, Krzysztof Majnert, Piotr Maranda i Tomasz Michalski – drugi rok z rzędu utrzymał pozycję Mistrza Polski Lekarzy i Farmaceutów w Kolarstwie Szosowym. Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych i w każdej z nich okazali się bezkonkurencyjni. W wyścigu ze startu wspólnego pierwsze miejsca w swoich kategoriach wywalczyli Krzysztof Majnert, Marian Omiotek oraz Piotr Maranda. W jeździe indywidualnej na czas wicemistrzem Polski został Marian Omiotek, zaś IV i V miejsce zajęli odpowiednio Piotr Maranda i Tomasz Michalski.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników, ponieważ udało nam się nie tylko powtórzyć, ale nawet poprawić nasze osiągnięcia sprzed roku. W sumie zdobyliśmy trzy tytuły Mistrzów Polski, jeden tytuł wicemistrzowski i jedno miejsce punktowane. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku do naszego kolarskiego zespołu dołączą kolejni zawodnicy – powiedział Marian Omiotek, kapitan drużyny.

11. Mistrzostwa Polski Lekarzy i Farmaceutów odbyły się 14-16 czerwca br. w Bychawie k/Lublina. W zawodach uczestniczyło blisko 80 kolarzy z całej Polski.