Wydarzenia

Nowa odsłona kampanii wizerunkowej Grupy Adamed

12 stycznia 2016

Film  przedstawia Grupę Adamed jako polską, innowacyjną firmę farmaceutyczno-biotechnologiczną, która tworzy nowoczesne leki odpowiadające na kluczowe medyczne potrzeby ludzkiego organizmu. Jej produkty wytwarzane są według najwyższych światowych standardów. Firma tworzy nowe miejsca pracy, a wypracowane zyski  przeznacza na rozwój polskiej innowacji oraz gospodarki naszego kraju.

– Historia prowadzonych przez nas prac badawczo-rozwojowych sięga już 30 lat. To właśnie dzięki pasji i zaangażowaniu wielu ludzi w rozwój polskiej myśli intelektualnej, tworzymy nowoczesne leki, które pomogły i nadal pomagają milionom pacjentów - w Polsce i w wielu krajach na świecie – podkreśliła  dr n. med. Małgorzata Adamkiewicz, Dyrektor Generalny Grupy Adamed.

Kampania wizerunkowa realizowana jest przy wykorzystaniu stacji głównych i tematycznych Polsatu, TVN-u czy TVP. W proces tworzenia reklamy zaangażował się zespół Grupy Adamed. W  filmie wystąpiły osoby, które na co dzień współtworzą pion badawczo-rozwojowy  firmy.

Obejrzyj nowy spot:  https://www.youtube.com/watch?v=QqN04Akb2IE