Nagrody i wyróżnienia

Małgorzata Adamkiewicz nagrodzona za CSR Grupy Adamed

29 maja 2017

Nagrodę – statuetkę „Człowieka, który zmienia biznes” – wręczona została 24 maja podczas uroczystej gali w trakcie IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. W imieniu laureatki odebrała ją Katarzyna Dubno, Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia, Członek Fundacji Grupy Adamed.

Z inicjatywy dr n. med. Małgorzaty Adamkiewicz w ostatnich latach Grupa Adamed zorganizowała m.in. szereg programów edukacyjnych skierowanych do pacjentów. W Grupie rozwinięte zostały również projekty skierowane do pracowników – m.in. Tydzień Wartości, program Kaizen oraz Perły Biznesu. Dzięki kierowanej przez dr n. med. Małgorzatę Adamkiewicz Fundacji Grupy Adamed od trzech lat tysiące uczniów szkół ponadpodstawowych mają szansę na rozwój swoich naukowych pasji – w programie ADAMED SmartUP zarejestrowało się do tej pory ponad 15 tysięcy nastolatków.

To wyróżnienie traktuję jako wyraz uznania dla całego zespołu Grupy Adamed. Dziękuję wszystkim Współpracownikom za codzienną pracę w opracowywaniu i wdrażaniu naszej polityki społecznej odpowiedzialności. To powód do dumy dla wszystkich z nas – podkreśla dr n. med. Małgorzata Adamkiewicz.

Więcej o społecznej odpowiedzialności Grupy Adamed można w jej pierwszym Raporcie CSR dostępnym pod linkiem: https://issuu.com/annakosinska/docs/raport_csr_grupy_adamed__