Nagrody i wyróżnienia

Adamed z wyróżnieniem Forcepoint Polska

19 listopada 2019

7 listopada br. podczas Forcepoint Forum 2019 wyróżnienie dla Adamedu odebrał Piotr Stecz, Kierownik Działu Bezpieczeństwa Informacji oraz Inspektor Ochrony Danych w Adamedzie.

Statuetka dla Adamedu nie jest wynikiem konkursu, ale wyróżnieniem przyznawanym dla firm dbających o zabezpieczenie i ochronę danych. Firma jako lider w tej dziedzinie została doceniona za kompleksowe wdrażanie standardów security w sektorze farmaceutycznym m.in. za uruchomienie projektu „Ochrona Własności Intelektualnej (OWI)”, który realizuje od sierpnia 2018 r. W szczególności chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa danych takich jak: informacje o nowych cząsteczkach, molekułach, produktach lub planach biznesowych na najbliższe lata. Dzięki projektowi OWI Adamed zapewnił sobie bezpieczeństwo dalszego rozwoju potencjału innowacyjnego.

Forcepoint to globalna firma, specjalizująca się w rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo sieci Web, poczty elektronicznej oraz danych. Jej współwłaścicielem jest firma Raytheon, czołowy dostawca sprzętu wojskowego dla armii Stanów Zjednoczonych (m.in. systemu przeciwrakietowego Patriot).