Wydarzenia

Adamed partnerem programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland

19 stycznia 2016

Program akceleracyjny MIT Enterprise Forum Poland skierowany jest do młodych naukowców z branży technologicznej i przedsiębiorców technologicznych, we wczesnej fazie rozwoju. Uczestnicy programu otrzymają wsparcie międzynarodowego zespołu mentorów i doświadczonych ekspertów dziedzinowych. Ponadto, będą mieli możliwość współpracy z MIT Technology Review – magazynem dotyczącym nowych technologii związanym z Massachusetts Institute of Technology. Inicjatywa jest także okazją do networkingu  - w Polsce i ekosystemie MIT/Harvard.

 - Tworzenie  nowych technologii samo w sobie jest inicjatywą ważną i cenną. Jednak dopiero wdrożenie innowacji wpływa na rozwój gospodarki i umożliwia globalizację. Istotne jest, aby młodzi, kreatywni ludzie, będący dopiero na początku swojej drogi biznesowej mogli czerpać wiedzę i inspirację od doświadczonych przedsiębiorców. Dlatego nasza firma  z przyjemnością i zaangażowaniem wspiera program akceleracji MIT Enterprise Forum Poland - powiedziała Katarzyna Dubno, Dyrektor Działu Relacji Zewnętrznych i Ekonomiki Zdrowia Grupy Adamed.

Autorem programu jest oddział globalnej organizacji MIT Enterprise Forum – jedynej międzynarodowej organizacji typu non-profit nakierowanej na wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, która poprzez MIT Technology Review jest afiliowana z Massachusetts Institute of Technology – najlepszą uczelnią technologiczną na świecie.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie: http://mitefpoland.org/