CSR

Adamed Dla Seniora na Rodzinnym Pikniku organizowanym przez Fundację Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie „Pro Seniore”

18 września 2018

W ramach programu Adamed dla Seniora przez cały dzień prowadzone były bezpłatne zajęcia nordic-walking, które pomimo niesprzyjającej pogody, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na stoisku Adamedu, które odwiedziło ponad 1000 osób, można było uzyskać informacje dotyczące firmy i jej produktów, otrzymać drobne podarunki.

Goście stoiska zachęcani byli także do wzięcia udziału w konkursie „Historie Seniorów”, w ramach którego zapraszamy osoby prowadzące aktywny tryb życia do opowiedzenia o nim innym. Działanie to ma na celu motywować do bycia aktywnym, rozwijania pasji oraz realizacji własnych marzeń – pomimo „dojrzałego” wieku. Dla autorów najciekawszych zgłoszeń przewidziano nagrody finansowe, a wybrani uczestnicy zaproszeni zostaną do współtworzenia bloga, który realizowany będzie
w ramach programu „Adamed dla Seniora”. Wszystkie szczegóły związane z konkursem dostępne są na stronie internetowej www.adameddlaseniora.pl/konkurs.

Podczas pikniku zarówno dorośli, jak i dzieci mogli wspólnie i twórczo spędzić czas  biorąc udział w sportowych zabawach i rywalizacji. Przy stanowiskach poszczególnych samorządów zawodów zaufania publicznego można było spotkać ciekawych ekspertów, wysłuchać inspirujących wykładów oraz zagrać w gry miejskie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Prezydent m.st. Warszawy.