Wydarzenia

Tomasz Krzak na konferencji HR CHALLENGE

30 czerwca 2020

18 czerwca br. Tomasz Krzak, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Członek Zarządu Adamed Pharma wziął udział w Konferencji HR CHALLENGE „Zmieniająca się rola HR w organizacji, HR jako Driver transformacji”.

Podczas konferencji dokonano przeglądu trendów, innowacji i inspiracji będących odpowiedzią na kluczowe wyzwania związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim w czasach wielopoziomowej transformacji. Prelegenci podzielili się z uczestnikami spotkania swoją wiedzą, doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi skutecznych rozwiązań w obecnej sytuacji. 

Tomasz Krzak, podczas swojej prelekcji przedstawił kluczową rolę HR w organizacji na podstawie Case Study Adamedu, a także podzielił się z uczestnikami wiedzą, które kompetencje i umiejętności będą kluczowe w nadchodzących miesiącach i latach ze względu na transformację, którą przechodzimy.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Brave Beyond Conferences. Firmę, która od kilkunastu lat pracuje z top managerami największych firm, towarzysząc im w rozwoju. Ich profesjonalne doświadczenie to stworzenie kilkuset wydarzeń dla kluczowych sektorów gospodarki, które zgromadziły dziesiątki tysięcy uczestników.