Nagrody i wyróżnienia

Małgorzata Adamkiewicz laureatką nagrody TOP CHARITY 2023

7 czerwca 2023

Dr n. med. Małgorzata Adamkiewicz, przewodnicząca Rady Nadzorczej i współwłaścicielka Adamed Pharma, została laureatką nagrody TOP CHARITY 2023 przyznanej w głosowaniu internautów.

Bardzo dziękuję za tę nagrodę, która jest nie tylko dla mnie, ale także dla Współpracowników Adamed – bez nich nie mogłabym pomagać – oni mają wielkie serca – powiedziała Małgorzata Adamkiewicz, odbierając nagrodę.

TOP CHARITY 2023 to wyjątkowa nagroda, przyznawana w konkursie Wielkiej Aukcji Charytatywnej, za osobiste zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Decyzję o wręczeniu nagrody Małgorzacie Adamkiewicz, podjęli internauci w ogólnopolskim głosowaniu online.

Wyróżnienie zostało przyznane za konsekwentne wspieranie rozwoju młodych ludzi, a także popularyzowanie nauki w ramach, działającego od niemal dekady, programu edukacyjnego ADAMED SmartUP. Nagroda jest także docenieniem otwartości na pomoc obywatelom Ukrainy.

Nagrody zostały wręczone 3 czerwca br., podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej - największego wydarzenia charytatywnego w Polsce, z którego dochód przeznaczany jest na różne projekty, m.in. na działania wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka, dzieci z Ukrainy oraz dzieci ulicy z Ghany.